Akcje

Pobieranie apk

Z Dokumentacja X-Deft

W jaki sposób pobrać plik apk programu, jeżeli urządzenie nie dysponuje sklepem Google Play.

Plik apk można pobrać ze sklepu play na komputer osobisty dzięki zastosowaniu odpowiednich dodatków do przeglądarki.


Każda przeglądarka oparta o silnik Chromium, czyli Chrome, Opera, Vivaldi, Comodo dragon itp. pozwala na instalacje dodatków ze sklepu Google Chrome.

Ikonka.png

Otwieramy więc poniższy link i instalujemy dodatek w przeglądarce.

Link do pluginu APK-Downloader

Po instalacji dodatku, zalecane jest uruchomienie ponownie przeglądarki. Wtedy w górnej części przeglądarki pokaże się nowa ikonka (widoczny na screenie obok czerwony kwadracik). Po jej kliknięciu zostaniemy przekierowani na stronę która poprosi nas o link do aplikacji ze sklepu Play. Podajemy więc link np. do mobilnego handlowca, czyli: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xdeft.handlowiec&hl=pl Następnie klikamy na zielony przycisk "Generate Download Link"

Po wykonaniu takiej operacji strona wyświetli przycisk "Download APK" , po jego kliknięciu, następnie zatwierdzeniu captcha (nie jestem robotem) pokaże się nam przycisk "Generate Download Link".

Prosimy nie zrażać się nazwą pliku złożoną z "losowych" znaków. Plik można przesyłać na urządzenia i rozpocząć jego instalacje.

Film pomocniczy:
<html><iframe src="https://player.vimeo.com/video/305942970" width="640" height="347" frameborder="0" webkitallowfullscreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe> </html>